Złącze tri clamp

ZŁĄCZE TRI CLAMP - OPIS PRODUKTU

Armatura przemysłowa to nasza specjalność w Cromo-Stal. Oferujemy Państwu pełną gamę wyrobów ze stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej, które przeznaczone są do budowy instalacji przemysłowych – dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom szeroki wybór i przystępne ceny.

złącze tri clampW naszej ofercie mogą znaleźć Państwo bogaty wybór złącz. Są to między innymi niezawodne i chętnie wybierane higieniczne złącza Tri Clamp. Systemy złącz Tri Clamp składają się z dwóch rodzajów końcówek o identycznych kołnierzach, które wyposażone są także w specjalny rowek pod uszczelkę, w klamrę spinającą i w uszczelkę.

Najważniejsze cechy systemów złącz Tri Clamp:

  • są bezproblemowe w łączeniu i w rozłączaniu
  • są używane w instalacjach, które wymagają zachowania najwyższego poziomu czystości
  • są łatwe w utrzymaniu w higienie, można je sterylizować
  • wyróżniają się bardzo wysoką szczelnością
  • są lżejsze od innych typów złącz

Złącze Tri Clamp to nieodzowny element instalacji w przemyśle spożywczym, przetwórczym, kosmetycznym, farmaceutycznym, także stosowane są często w laboratoriach oraz w innych miejscach, w których wymogi higieny są restrykcyjne.

Złącza produkowane są z najwyższej klasy materiałów, między innymi ze stali nierdzewnej odpornej na korozję, a także ze stali kwasoodpornej, która przeznaczona jest do użycia w środowiskach kwasowych. Stal nierdzewna i kwasoodporna zapewniają właściwy poziom czystości.

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo złącza Tri Clamp w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych, dzięki czemu mogą być one dopasowane specjalnie do danego miejsca montażu. Przy doborze złącza należy wziąć pod uwagę średnicę ogona pod rurę czy wąż oraz średnicę wewnętrzną ogona, maksymalne ciśnienie robocze, DN, średnicę wylotu i talerzyka. W razie potrzeby nasi pracownicy zawsze pozostają do dyspozycji i mogą pomóc w dopasowaniu właściwych złącz do danego miejsca montażowego.

 

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli złącz Tri Clamp w naszym asortymencie. 

złącze tri clamp kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015