Zawory probiercze

ZAWORY PROBIERCZE - OFERTA

zawory probierczeW naszej ofercie znajduje się szeroki wybór zaworów przeznczonych do użytku w instalacjach przemysłowych oraz innych typach instalacji. Partnerom handlowym również prezentujemy nowoczesne zawory probiercze, czyli próbkujące w atrakcyjnych cenach i szerokiej gamie wariantów.

Zawór probierczy jest specjalnym typem zaworów kulowych, który pozwala na bezstratne pobranie próbek przeznaczonych do sprawdzenia ich parametrów. Zawory montowane są na liniach procesowych, a ze względu na swoją konstrukcję nie wymagają przerywania procesu technologicznego po to, aby pobrać próbkę. Zawory te również nie wywołują zanieczyszczeń, a także nie wpływają na oddziaływania na procesy technologiczne z zewnątrz.

Przede wszystkim zawory probiercze znajdują zastosowanie w branży spożywczej, przetwórczej, browarniczej, a także w innych gałęziach przemysłu, w których ważne jest kontrolowanie przebiegu procesów technologicznych na podstawie stałego badania czynników. W ten sposób można regularnie sprawdzać ich jakość i w razie potrzeby wprowadzić zmiany w procesach, by uzyskać odpowiednie parametry czynnika.

Przestawiamy zawory probiercze szerokiej gamie wariantów. Są one produkowane tylko z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachowują odporność, trwałość i wytrzymałość nawet w niesprzyjających warunkach, między innymi w środowisku kwasowym. Zawory produkowane są w kilku wersjach rozmiarowych dopasowanych indywidualnie do instalacji. Dostępne jest też dodatkowe wyposażenie, między innymi końcówki sterylizowane, końcówki do węży, końcówki igłowe, które pozwalają na wygodniejsze pobieranie materiałów do badań.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli całkowicie zadowoleni z tego, co jesteśmy w stanie zaoferować. Dlatego nasze atuty to szeroki wybór, najwyższa jakość wyrobów ze stali, również przystępne ceny i atrakcyjne warunki współpracy dla naszych klientów. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli zaworów probierczych w naszej ofercie – nasi pracownicy służą również fachowym doradztwem w doborze tych, które będą mogły sprawdzić się najlepiej w danej instalacji i dla danego czynnika.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaworów probierczych.

zawory probiercze kontkat

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015