Zawory klapowe nierdzewne

ZAWORY KLAPOWE NIERDZEWNE - OFERTA

zawory klapowe nierdzewneW naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości zawory klapowe nierdzewne. Są to zawory dostępne w różnych wariantach, które w naszej hurtowni wyróżniają się atrakcyjnymi cenami i krótkimi terminami dostępności. Dzięki temu mam wielu zadowolonych odbiorców na nasze zawory i inne artykuły ze stali nierdzewnej.

Zawory klapowe stosowane są w szczególności w instalacjach wodnych, a także grzewczych, między innymi w instalacjach wody ciepłej i zimnej, systemach  dystrybucji wody, technice energetycznej i grzewczej, CO, instalacjach przemysłowych i budowlanych, a także w instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Ze względu na swoją budowę są w stanie zapobiegać cofaniu się czynnika roboczego znajdującego się w rurociągu, wobec tego skutecznie eliminują przepływ zwrotny. Składają się z klapy odcinającej, która jest zamontowana do korpusu na zawiasie. Czynnik wypływający z rury odpowiada za otwarcie zaworu, natomiast gdy ciśnienie wzrośnie po stronie wypływu, wtedy klapa dociskana jest do korpusu, dzięki czemu przeciwdziała przepływowi zwrotnemu.

W asortymencie naszej hurtowni mogą znaleźć Państwo szeroką gamę zaworów klapowych nierdzewnych – są one wykonane z najlepszej stali nierdzewnej, dzięki której zachowują trwałość i wytrzymałość dzięki odporności na korozję. Oferujemy zawory w różnych wariantach rozmiarowych i dla różnych ciśnień roboczych, a także w różnych kształtach, między innymi płaskie do montażu na pionowych ścianach, kątowe, bez kołnierzowe lub z kołnierzem. Nasi pracownicy są w stanie dopasować odpowiednie wyroby zgodnie z Państwa życzeniami tak, aby pracowały one niezawodnie.

Zaopatrujemy klientów w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w branży instalacyjnej, wodno-kanalizacyjnej, również nasze zawory są stosowane powszechnie w instalacjach przemysłowych w zakładach pracy każdej branży. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniają nas szeroki asortyment, przystępne ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem!

zawory klapowe nierdzewne

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015