Wyroby ze stali nierdzewnej

WYROBY ZE STALI NIERDZEWNEJ - OFERTA

Nasza hurtownia Cromo-Stal specjalizuje się w sprzedaży wyrobów ze stali nierdzewnej. Oferujemy je w szerokiej gamie modeli i wariantów rozmiarowych, z najlepszych gatunków stali, dlatego jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta. Jesteśmy jednym z największych dostawców wyrobów stalowych na Górnym Śląsku, a także mamy wielu klientów na terenie całej Polski.

wyroby ze stali nierdzewnej

Sprzedajemy wyroby ze stali nierdzewnej takie jak blachy nierdzewne gorącowalcowane i zimnowalcowane, także perforowane, podestowe i dekoracyjne, wyroby długie takie jak profile, rury, pręty, płaskowniki, kształtowniki i tuleje, armaturę spożywczą, do spawania i gwintowaną, w tym między innymi rury, złączki rurowe, zawory, trójniki, kolanka, redukcje w szerokiej gamie rozmiarów i wariantów. Dodatkowo także oferujemy kołnierze płaskie, szyjkowe, luźne, zaślepiające i wywijki, śruby nierdzewne, włazy. Tak szeroki asortyment pozwala nam na zaspokojenie potrzeb naszych klientów w całości. Na zamówienie dostarczamy również innego rodzaju wyroby ze stali nierdzewnej zgodnie z przekazanymi nam wymaganiami.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, czego oczekują nasi partnerzy handlowi. Szeroki asortyment nie jest naszym jedynym atutem. Również wyróżniają nas konkurencyjne ceny i korzystne warunki współpracy, za co jesteśmy doceniani przez naszych klientów biznesowych. Ponadto naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych.

Nasi specjaliści zawsze są do Państwa usług. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu, a także zapytań ofertowych pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o kontakt pod naszym adresem e-mailowym lub telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji. Nasi pracownicy będą mogli także pomóc Państwu w dopasowaniu odpowiednich modeli wyrobów ze stali nierdzewnej zależnie od zapotrzebowania dla wszystkich gałęzi przemysłu i użytku prywatnego.

Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na współpracę z naszą hurtownią Cromo-Stal.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyrobów ze stali nierdzewnej!

wyroby ze stali nierdzewnej kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015