Śruby nierdzewne

ŚRUBY NIERDZEWNE - OFERTA

śruby nierdzewne W Cromo-Stal oferujemy Państwu najwyższej jakości śruby nierdzewne o wszechstronnym zastosowaniu. Jako jeden z największych dostawców wyrobów ze stali nierdzewnej jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych partnerów handlowych atrakcyjne warunki współpracy. Kładziemy nacisk na szeroki asortyment, przystępne ceny, a także na jakość wyrobów, wobec tego mogą Państwo dobrać u nas te odpowiednie do danego użycia.

W naszej ofercie posiadamy między innymi śruby DIN 931 sześciokątne A2, DIN 933 sześciokątne A2, DIN 6921 sześciokątne z kołnierzem, DIN 912 z gniazdem imbus A2, DIN 6912 z gniazdem imbusowym typu niski walec DIN 603 zamkowe, DIN 316 motylkowe, DIN 938 śruby dwustronne, DIN 939 śruby dwustronne i inne modele. W przypadku, gdy w ofercie nie posiadamy wymaganych przez Państwa typów śrub, prosimy o kontakt.

Każda śruba nierdzewna jest dostępna w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych, w związku z tym mogą być one stosowane w wielu celach, między innymi do konstrukcji metalowych, maszyn, w branży budowlanej, także przy tworzeniu instalacji nierdzewnych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, w tym specjalnie wyselekcjonowanych stali nierdzewnych nasze wyroby nierdzewne wyróżniają się bardzo dobrą wytrzymałością, trwałością i opornością na korozję.

Także sprzedajemy innego rodzaju artykuły ze stali nierdzewnej, między innymi nakrętki, podkładki, wkręty, nity, kotwy. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania indywidualnej wyceny wyrobów. Nasi pracownicy służą również profesjonalnym doradztwem technicznym – na podstawie przekazanych nam informacji jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie śruby i inne artykuły do życzeń klientów.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów – jesteśmy firmą, która nastawiona jest na długoterminową współpracę, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta mogła spełnić Państwa oczekiwania. Kierujemy ją zarówno do klientów biznesowych we wszystkich branżach, jak i do odbiorców prywatnych.

 

Zapraszamy do wybrania naszej oferty! 

śruby nierdzewne kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015