Siłowniki pneumatyczne nierdzewne

SIŁOWNIKI PNEUMATYCZNE NIERDZEWNE - OPIS

siłowniki pneumatyczneW naszej firmie Cromo-Stal oferujemy Państwu nowoczesne i niezawodne siłowniki pneumatyczne nierdzewne, a także wyroby przeznaczone do budowy instalacji pneumatycznych we wszystkich gałęziach przemysłu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szeroki asortyment do wyboru, a także korzystne warunki współpracy.

Siłowniki pneumatyczne nierdzewne we wszystkich sprzedawanych przez nas wersjach bazują na sprawdzonych rozwiązaniach konstrukcyjnych i materiałach, dlatego odznaczają się niezawodną pracą i trwałością także w szerokim zakresie temperaturowym środowiska. Dostępne są w szerokim zakresie skoków roboczych, przez co mogą być dopasowane indywidualnie do konkretnego zastawania. Wszystkie oferowane przez nas siłowniki są zgodne z normami.

Prezentujemy bogaty asortyment siłowników pneumatycznych nierdzewnych. Dzięki temu, że są one wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej nie są narażone na korozję w niesprzyjających warunkach. Także oferujemy szeroką gamę wyrobów przeznaczonych do budowy instalacji pneumatycznych, między innymi łuki – kolana rurowe ze stali nierdzewnej i aluminium o dużym promieniu w średnicach od 38,0 do 168,3 milimetra w promieniu wycięcia R wynoszącym od 50 do 1500 milimetrów, także trójniki, redukcje ze stali nierdzewnej, lance ssące, łączniki rurowe, łączniki specjalne oraz akcesoria montażowe.

 

SIŁOWNIKI PNEUMATYCZNE - OFERTA

siłownik pneumatyczny wspornikSiłownik pneumatyczny to element pneumatyczny przekształcający energię pochodzącą ze sprężonego powietrza na energię mechaniczną. Urządzenia tego rodzaju znajdują szerokie zastosowanie w układach pneumatycznych jako elementy wykonawcze. Siłowniki są dostępne w szerokiej gamie wariantów o ruchu postępowo-zwrotnym oraz obrotowym jako siłowniki jednostronnego działania i dwustronnego działania. 

Dzięki siłownikom pneumatycznym można skonstruować między innymi niezawodne systemy transportu pneumatycznego, czyli inaczej transportu podciśnieniowego na terenie zakładu pracy. Polega on na przenoszeniu materiałów sypkich, na przykład drobnych ziaren czy proszków przez unoszenie ich w powietrzu w zamkniętych rurociągach. Ruch odbywa się na podstawie różnicy ciśnień na obu końcach instalacji. Dzięki nim można jeszcze efektywniej prowadzić przesył materiałów, bezstratnie, higienicznie, a także bez znacznych kosztów z tym powiązanych. Stworzenie tego rodzaju instalacji jest szybkie i ekonomiczne, nie ma również ograniczeń w zmianie układu linii. Transport pneumatyczny ma wiele zalet w stosunku do standardowego transportu mechanicznego, na przykład na przenośnikach ślimakowych czy taśmociągach, co powoduje, że jest on chętnie wybierany jako inwestycja w branży spożywczej, przetwórczej, chemicznej, farmaceutycznej i innych dziedzinach przemysłu.

Nasi specjaliści zawsze są do Państwa dyspozycji i pomogą w doborze odpowiednich elementów instalacji pneumatycznych. Nasza oferta skierowana jest do każdego klienta chcącego uzyskać rozwiązania nowoczesne, wydajne i ekonomiczne, a także w korzystnych cenach.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty!

siłowniki pneumatyczne nierdzewne

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015