Rury nierdzewne

RURY NIERDZEWNE - OFERTA

W asortymencie naszej hurtowni znajdą Państwo wysokiej jakości rury nierdzewne w szerokiej gamie wariantów. Jako jeden z największych dostawców w Katowicach jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom handlowym bardzo korzystne warunki współpracy, szeroką gamę materiałów do wyboru, a także ich przystępne ceny.

rury nierdzewne

Oferujemy rury spawane i rury bezszwowe w wielu wariantach rozmiarowych i z najlepszych materiałów. Rury spawane rekomendujemy przede wszystkim do budowy przewodów rurowych, między innymi do mediów takich jak woda, CO, gaz, a także do innych konstrukcji o niskiej odpowiedzialności. Rury bezszwowe oferujemy do użycia w rurociągach i konstrukcjach, które muszą wyróżniać się najwyższą jakością wykonania i bezpieczeństwem.

Do produkcji rur wykorzystujemy starannie dobrane materiały – stal nierdzewną, która jest odporna na korozję i wysokie temperatury, a także stal kwasoodporną, która przeznaczona jest do użycia w środowiskach kwasowych. Rury nierdzewne oferujemy w takich gatunkach stali jak: 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, 1.4404, 1.4462, 1.4539. Dostępne grubości to od 1,00 milimetra do 6,00 milimetrów. Rury bezszwowe są wykonane metodą wyciskania na gorąco i na zimno, mają powierzchnię gładką lub chropowatą, zgodnie z normami DIN 17458.

Rury wykańczamy także zgodnie z życzeniami klienta. Można zamówić u nas rury wyżarzane i niewyżarzane, a także o powierzchni polerowanej, matowej i szlifowanej. Tak szeroki wybór rur nierdzewnych w naszym asortymencie powoduje, że nasi klienci mogą dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać również inne rury odpowiadające indywidualnym wymaganiom klientów.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej i do skontaktowania się z nami w celu uzyskania wyceny. Nasi pracownicy pomogą także w dopasowaniu odpowiednich rur nierdzewnych i innych elementów odpowiadających Państwa wymaganiom.

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, przystępne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy!

rury nierzewne kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015