Kule myjące

KULE MYJĄCE - OFERTA

Oferujemy kule myjące – to skuteczny i dokładny sposób na oczyszczanie wnętrz zbiorników, który wykorzystywany we wszystkich rodzajach przemysłu, między innymi w branży spożywczej, przetwórczej czy chemicznej. W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo szeroką gamę głowic do mycia, które są najlepszą alternatywą dla prac ręcznych.

Kule myjące dostępne są w dwóch wersjach – statycznej i obrotowej i w różnych wariantach rozmiarowych, wobec tego można dopasować je indywidualnie do miejsca pracy. Kule te pod dużym ciśnieniem i równomiernie rozprowadzają substancje myjące i w rezultacie w efektywny sposób zastępują tradycyjne czynności. Ich atutem jest także zużycie małej ilości wody oraz środków myjących. Zakres mycia obrotowych kul myjących to aż 360 stopni, a także dostępne są kule o innych wzorcach mycia – 270 stopni i 180 stopni.

 

kula myjąca 180 dolna

kula myjąca 180st dolna

 

kula myjąca 180 górna

kula myjąca 180st górna

kula myjąca 360

kula myjąca 360st

 

Urządzenia te stosowane są do wszelkich zastosowań czyszczących w przemyśle mycia cystern, zbiorników i innych pojemników zależnie od wybranego modelu głowicy, rozmiarów i metody mycia. Kula myjąca wprowadzana jest do wnętrza pojemnika, a następnie jest on natryskiwany środkiem czyszczącym pod dużym ciśnieniem, co pozwala na skuteczne wyczyszczenie każdego zabrudzenia. Prace przebiegają znacznie szybciej i wygodniej niż dla tradycyjnego mycia, co ma duże znaczenie w przypadku zakładów pracy, w których najważniejsza jest efektywność i wydajność.

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo pełną gamę kul myjących statycznych i obrotowych o kilku wzorcach mycia. Kule wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej, wobec tego nie niszczą się nawet w niesprzyjających warunkach.

Nasze kule myjące są powszechnie wybierane, cieszą się dużym zainteresowaniem w szczególności wśród przedsiębiorstw szukających nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w utrzymaniu czystości. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą w dopasowaniu odpowiednich modeli i dodatkowych elementów instalacji i przygotują indywidualną wycenę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

kule myjące kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015