Kołnierze szyjkowe

KOŁNIERZE SZYJKOWE - OFERTA

Oferujemy Państwu kołnierze szyjkowe wysokiej jakości. Są to kołnierze przeznaczone do użycia w instalacjach rurociągowych, w których wymagane jest uzyskanie wysokiego stopnia szczelności. Kołnierze oferujemy w szerokiej gamie wariantów, wobec tego mogą być one indywidualnie dopasowane do konkretnego miejsca montażu, aby zapewnić niezawodną pracę.

Budowa kołnierzy szyjkowych bazuje na zastosowaniu dodatkowej szyjki w miejscu łączenia kołnierza z rurociągiem. Szyjka ta musi być precyzyjnie dopasowana do rury, w związku z tym przy doborze elementów tych należy wziąć pod uwagę wszystkie ich parametry.

kołnierze szyjkowe

W naszym asortymencie znajdują się kołnierze szyjkowe produkowane według norm DIN 2527 ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej w gatunkach takich jak 1.4306, 1.4541, 1.4571, 1.4404, 1.4539. Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, dzięki czemu możemy również zapewnić naszym klientom tak dobre parametry eksploatacyjne naszych kołnierzy i innych typów elementów.

Oferujemy kołnierze z szyjką takie jak:

  • PN 6 DIN 2631
  • PN 10 DIN 2632
  • PN 16 DIN 2633
  • PN25 DIN 2634
  • PN 40 DIN 2635
  • PN 64 DIN 2636
  • PN 100 DIN 2637
  • PN 160 DIN 2638

Wykonujemy także kołnierze szyjkowe na specjalne zamówienie. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu omówienia szczegółów projektu do realizacji. Nasi pracownicy służą też doradztwem technicznym, dlatego są w stanie dopasować do Państwa wymagań odpowiednie kołnierze szyjkowe.

W sprzedaży posiadamy także innego rodzaju kołnierze do rurociągów, między innymi płaskie, luźne wytłaczane i przetłaczane, zaślepiające, wywijane. Wszystkie z naszych kołnierzy wyróżniają się bardzo dobrymi paramentami wytrzymałościowymi, odpornościowymi, zapewniając tym samym wysoką niezawodność i bezpieczeństwo pracy, także w trudnych warunkach. Zapewniamy jednocześnie ich atrakcyjne ceny, w związku z tym mogą Państwo otrzymać produkt spełniający wszystkie normy bez przepłacania. Właśnie dlatego nasze kołnierze szyjkowe i innych typów są tak popularne wśród naszych klientów.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

kołnierze szyjkowe kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015