Kołnierze kwasoodporne

KOŁNIERZE KWASOODPORNE - OFERTA

kołnierze kwasoodporneWysokiej jakości kołnierze kwasoodporne w naszej ofercie są w stanie spełnić wymagania każdego odbiorcy. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas wyroby były w każdym detalu dopracowane, by gwarantować niezawodne działanie. Pozytywne opinie o naszych kołnierzach są najlepszym poświadczeniem tego, że to korzystny zakup.

Oferujemy kołnierze kwasoodporne w szerokiej gamie wariantów. Są to popularne kołnierze luźne wytłaczane i przetłaczane, które są stosowane do rur niemających własnych kołnierzy stałych, także jako płaskie, szyjkowe oraz zaślepiające, także modele do spawania. Wszystkie kołnierze w naszym zakładzie są produkowane zgodnie z normami EN 1092-1, ANSI i DIN.

Stal kwasoodporna za sprawą swoich właściwości może być używana w środowiskach kwasowych, w przypadku których innego gatunku stale nie mogłyby zapewnić tak dobrej odporności i wytrzymałości. Gdy instalacja jest stosowana do przepływu cieczy kwasowych, wtedy kołnierz kwasoodporny jest niezbędnym elementem. Jego trwałość w niesprzyjającym środowisku będzie znacznie wyższa, co powoduje, że to jedyny wybór, gdy nie można zastosować zwykłej stali nierdzewnej.

Dostępne w naszej ofercie kołnierze są dokładnie opisane i mogą Państwo łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Przy doborze kołnierzy należy wziąć pod uwagę parametry takie jak DN, parametry rury, kołnierza – średnicę, rozstaw otworów na śruby, średnicę rury, także liczbę śrub ich gwinty oraz wagę. Jeżeli mają Państwo problemy z dopasowaniem odpowiednich modeli naszych kołnierzy, w takim przypadku prosimy o skontaktowanie się z nami, a nasi pracownicy będą mogli doradzić te modele, które do danego celu sprawdzą się najlepiej. W przypadku, gdy danego modelu ma w ofercie, sprowadzamy go lub wykonujemy dla klienta na zamówienie.

Naszym klientom zawsze gwarantujemy szeroki asortyment akcesoriów rurociągowych, najwyższą ich jakość, a także terminową dostawę. Przy większych zamówieniach jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne dodatkowe korzyści.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

 kołnierze kwasoodporne

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015