Kołnierz luźny przetłaczany, wytłaczany

KOŁNIERZ LUŹNY PRZETŁACZANY - OPIS

kołnierz luźny przetłaczanyHurtownia Cromo-Stal oferuje Państwu szeroki wybór kołnierzy przeznaczonych do instalacji rurociągowych w przemyśle. W naszym asortymencie znajdują się tylko wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się zastosowaniem optymalnych gatunków stali dla zapewnienia niezawodności i trwałości.

W naszym asortymencie znajdują się kołnierze luźne przetłaczane i wytłaczane. Są to kołnierze stosowane w połączeniach rur, które nie mają własnych kołnierzy stałych. Są one dostępne w naszej hurtowni w wielu różnych wariantach, co pozwala na ich indywidualne dopasowanie do instalacji, aby zapewnić jej prawidłowe działanie. Wszystkie nasze Najczęściej stosowane kołnierze stalowe są wytwarzane według aktualnych norm, które określają ich typy, wymiary, a także rodzaje powierzchni uszczelniających, gatunki stali i dopuszczalne ciśnienia dla poszczególnych wartości temperatury.

Każdy kołnierz luźny przetłaczany jest dokładnie dopracowany, dając najwyższą szczelność i efektywność pracy. Kołnierze przetłaczane, czyli inaczej wyciskane, są produkowane z trzech typów stali – nierdzewnej, odpornej na korodowanie, a także stali kwasoodpornej, która jest przeznaczona do stosowania w środowiskach kwasowych. Również oferujemy kołnierze z aluminium. Kołnierze różnią się pomiędzy sobą także swoimi wymiarami – DN, średnicą, rozmieszczeniem otworów montażowych, ich liczbą, rodzajem gwintów, wagą, w związku z tym mogą być dopasowane precyzyjnie do danej instalacji.

kołnierz przetłaczane kontakt

KOŁNIERZ LUŹNY WYTŁACZANY - OFERTA

Oferujemy naszym klientom również kołnierze luźne wytłaczane. Są to analogicznie modele wytwarzane zgodnie z normami, ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, aluminium w pełnej gamie rozmiarowej, przez co mogą być łatwo dopasowane do rurociągów.

kołnierz luźny wytłaczany przekrój kołnierz luźny wytłaczany 1 kołnierz luźny wytłaczany2

 

Montaż kołnierzy prowadzony jest zwykle na cztery śruby, które także zakupić można w naszej hurtowni. Ważne jest precyzyjne dobranie kołnierzy, ponieważ nawet niewielkie odstępstwa mogą być przyczyną braku szczelności w instalacji. Tylko precyzyjnie dobrany kołnierz luźny wytłaczany czy przetłaczany będzie mógł spełniać swoją rolę, wobec tego w razie potrzeby nasi pracownicy zawsze są do dyspozycji i mogą pomóc w dopasowaniu takiego modelu, który sprawdzi się najlepiej.

Zależy nam na tym, aby współpraca z naszą hurtownią była dla Państwa zawsze udana, dlatego też służymy fachowym doradztwem technicznym – nasi eksperci są zawsze do usług i po podaniu podstawowych danych będą mogli zasugerować właściwe modele z naszej oferty. Do zapytania prosimy o przygotowanie danych takich jak typ kołnierza, DN, PN, materiał. Również w przypadku, gdy żadne z nich nie spełnia oczekiwań, jesteśmy w stanie wykonać je na zamówienie w określonych wymiarach i ze wskazanego materiału.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkim wariantami kołnierzy luźnych w naszym asortymencie. Również oferujemy inne typy kołnierzy do rurociągów, między innymi kołnierze płaskie, szyjkowe, zaślepiające, wywijane, tak zwane „wywijki”. Wszystkie kołnierze produkowane są zgodnie z normami EN 1092-1, ANSI i DIN.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

 

kołnierz luźny wytłaczany kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015