Głowice myjące

GŁOWICE MYJĄCE

głowice myjące obrotoweWydajne i dokładne mycie zbiorników, pojemników, a także urządzeń procesowych i produktów jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych głowic myjących. To one zastępują mechaniczne prace, dając znacznie lepsze efekty przy niższych kosztach.

W naszej hurtowni Cromo-Stal oferujemy Państwu pełną gamę elementów przeznaczonych do mycia, zwilżania i pokrywania cieczami. Głowice myjące w naszym asortymencie to szeroka gama różnorodnych modeli, dlatego mogą być one dopasowane odpowiednio do charakteru pracy. Oferujemy zarówno kule myjące statyczne, czyli nieruchome, jak i obrotowe, które jeszcze wydajniej rozpryskują ciecze, na przykład wodę z detergentem lub inne substancje. Są to optymalne produkty do niższych ciśnień, ponieważ pozwalają na obniżenie zużycia energii i także mniejsze zużycie samej cieczy.

Głowice myjące używane są przede wszystkim do takich prac jak mycie zbiorników, instalacji, urządzeń używanych w procesach technologicznych, także utrzymanie higieny i czystości. Są one powszechnie wykorzystywane w branżach takich jak spożywcza, browarnicza, farmaceutyczna czy chemiczna. W tych sektorach ważne jest utrzymanie higieny w zbiornikach, pojemnikach oraz liniach technologicznych. Ręczne mycie byłoby wtedy znacznym utrudnieniem i mogłoby również przyczyniać się do generowania strat w przedsiębiorstwie. Jego minusem jest też niedokładność i duże zużycie cieczy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie automatyzacji procesów mycia poprzez montaż głowic myjących. Wówczas prace mogą przebiegać znacznie szybciej, są dokładniejsze, a przy tym oszczędza się zarówno wodę, jak i środki myjące. Szeroka gama głowic pozwala na ich indywidualne dopasowanie do kształtu i wymiarów mytych obiektów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą głowic myjących w naszym asortymencie. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić Państwa wymagania co do jakości i przystępnych cen. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji – pomożemy w dobraniu odpowiednich elementów instalacji myjących.

Zapraszamy serdecznie do hurtowni Cromo Stal!

głowice myjące kontakt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015