Filtr rurowy spożywczy

FILTR RUROWY SPOŻYWCZY - OPIS PRODUKTU

W celu przeprowadzenia dokładnego filtrowania medium w instalacji stosuje się specjalne filtry rurowe. Są to filtry wyróżniające się bardzo dobrą skutecznością działania, a przy tym niewysokimi kosztami eksploatacji. W naszej hurtowni mogą zakupić Państwo tego rodzaju elementy, które mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – można u nas zamówić filtr rurowy spożywczy – tego rodzaju filtry stosowane są powszechnie w zakładach mleczarskich, także do branży przetwórczej, farmaceutycznej czy chemicznej.

filtr rurowy spożywczy GGGłównym zadaniem filtrów rurowych jest sprawne filtrowanie zanieczyszczeń, które dostają się do instalacji. Zanieczyszczenia te zmniejszają żywotność instalacji, osadzając się w jej armaturze i w rurach, a także mają wpływ na końcowy produkt i jego jakość. Dlatego filtrowanie jest szczególnie ważne i filtry powinny być nieodzownym elementem systemu. Naszym odbiorcom udostępniamy kilka typów filtrów przeznaczonych do użytku w wielu branżach. Są to produkty o różnorodnych parametrach, dlatego mogą być też indywidualnie dopasowane do charakteru użycia, aby dawać jak najwyższą skuteczność.

Asortyment filtrów rurowych spożywczych to przede wszystkim elementy wykonane z włókniny poliestrowo-wiskozowej czy też bawełnianej. Wyróżniają je wysoka wytrzymałość, dzięki czemu nie są one narażone na przerwania. W efekcie dają bardzo dobrą jakość gotowego wyrobu, na przykład mleka o wysokim stopniu czystości. Także oprócz filtrów rurowych oferujemy inne typy filtrów, na przykład krążkowe. Do wyboru jest pełna gama wielkości i średnic.

Oferowane przez nas filtry rurowe spożywcze są łatwe w montażu i późniejszej eksploatacji. Można szybko wymienić w nich materiał odpowiedzialny za filtrację, na przykład włókninę. Nasi pracownicy pozostają do usług i są w stanie doradzić, jak zamontować dany model filtra i również służą pomocą w innych sprawach. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji, w tym wyceny.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną gamą filtrów i innych artykułów przeznaczonych do instalacji przemysłowych!

filtr rurowy spożywczy kontkat

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015