Blachy nierdzewne

BLACHY NIERDZEWNE - OFERTA

W hurtowni Cromo-Stal jednym z najczęściej kupowanych wyrobów są blachy nierdzewne. Naszym klientom oferujemy je w szerokiej gamie wariantów – gatunków stali, wymiarów, wykończenia powierzchni, wobec tego mogą dopasować je Państwo indywidualnie do swoich potrzeb.

Blacha nierdzewna powstaje ze stali nierdzewnej, inaczej stali typu INOX. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na korozję, a także wysokie temperatury, również estetycznym wyglądem. Jest łatwa w formowaniu, co powoduje, że ma bardzo szerokie zastosowanie w praktycznie każdej branży.

blachy nierdzewne

Naszym klientom dostarczamy blachę nierdzewną wyłącznie najlepszej jakości. Zależy nam na tym, aby spełniała ona całkowicie ich wymogi, była materiałem bezpiecznym, niezawodnym, odpornym i wytrzymałym. Oferujemy blachy gorącowalcowane i zimnowalcowane – blachy zimnowalcowane są w stanie osiągnąć mniejszą grubość rzędu 0,4-0,5 milimetra, podczas gdy dolna granica blach gorącowalcowanych w naszej ofercie to 2,0 milimetra. Na specjalne zamówienie wykonujemy także blachy o innych grubościach oraz w innych formatach – prosimy o kontakt, a nasi pracownicy przygotują indywidualną wycenę dla Państwa.

Blachy nierdzewne są również dostępne w naszym asortymencie w takich wariantach jak blachy perforowane z różnymi perforacjami, blachy podestowe i blachy o właściwościach dekoracyjnych. Jesteśmy w stanie nadać im pożądaną fakturę, a następnie wykonać je na wymiar.

To powoduje, że nasze blachy nierdzewne mają tak wielu zadowolonych użytkowników, a ich liczba stale przybywa. Zależy nam na tym, aby nasi partnerzy handlowi nie musieli przepłacać za wyroby dobrej jakości. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, oferując dopasowane rozwiązania technologiczne zależnie od przekazanych nam danych dotyczących pożądanego produktu czy też konstrukcji.

 

W razie potrzeby zawsze pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Doradzimy, jakie materiały będą dobrym zakupem.

Zapraszamy do wybrania naszej hurtowni Cromo-Stal jako głównego dostawcę blach nierdzewnych dla Państwa firmy! 

blachy nierdzewne kontakt

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015