Blachy kwasoodporne

BLACHY KWASOODPORNE - OFERTA

blachy kwasoodporneW naszym asortymencie w hurtowni Cromo-Stal specjalizujemy się w dostarczaniu klientom wysokiej jakości materiałów stalowych o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki szerokiemu wyborowi i przystępnym cenom nasza oferta jest konkurencyjna nie tylko na rynku katowickim, ale również w całej Polsce.

Stal kwasoodporna, inaczej kwasówka, jest powszechnie stosowanym materiałem, z którego wytwarza się wyroby narażone na uszkodzenia ze względu na przebywanie w niekorzystnym środowisku kwasowym. Zgodnie z normami stal ta jest odporna na działanie kwasów, jednak o mocy mniejszej od kwasu siarkowego. Swoje właściwości zawdzięcza stabilizacji austenitu – składnika strukturalnego stopów żelazo-węgiel, co jest możliwe dzięki dołączeniu niklu, chromu i innych dodatków, na przykład tytanu, co pozwala na uzyskanie wysokiej odporności na korozję międzykrystaliczną.

Blachy kwasoodporne to jeden z najpopularniejszych wyrobów stalowych w naszej ofercie. Są one dostępne w różnych rozmiarach, także możemy przycinać je na wymiar, wykonujemy je technikami gorącowalcowanej i zimnowalcowanej, dzięki czemu osiągamy blachę o grubości zaledwie 0,4-0,5 milimetra. Blachy te wykańczamy również na zamówienie –powierzchnie są szlifowane, szczotkowane lub polerowane na życzenie klienta. Także oferujemy blachy kwasoodporne perforowane i dekoracyjne.

Ze względy na swoje właściwości stal kwasoodporna ma bardzo szerokie zastosowanie. Stale kwasoodporne w formie blach kwasoodpornych i innych elementów wykorzystuje się dla przemysłu spożywczego i chemicznego między innymi do budowy zbiorników kwasów i instalacji przemysłowych, do produkcji i dystrybucji mediów, w tym kwasowych, Również stosowane są w przemyśle farbiarskim, farmaceutycznym, przy produkcji nawozów sztucznych, także w wymiennikach ciepła czy też dla innych elementów, które narażone są na działanie agresywnych substancji kwasowych.

 

W razie potrzeby nasi pracownicy zawsze pozostają do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze wszystkimi wariantami blach kwasoodpornych w naszej ofercie!

blachy kwasoodporne kontakt

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015