Blacha perforowana

BLACHA PERFOROWANA - OFERTA

blacha perforowanaOferujemy blachę perforowaną w szerokiej gamie dla naszych klientów. To wyrób o różnorodnym zastosowaniu, który doceniany jest ze względu na swoją lekkość, przewiewność, dźwiękochłonność a także dodatkowe funkcje, co powoduje, ze zainteresowanie nim jest stale wysokie. W naszej hurtowni znajdą Państwo tylko najwyższej jakości blachy w atrakcyjnych cenach, dlatego mamy nadzieję, ze uda nam się spełnić wszystkie Państwa wymagania w stosunku do naszych wyrobów stalowych.

Blacha perforowana jest oferowana przez nas w kilku wariantach zależnie od rodzaju perforacji, wielkości otworów, a także grubości i materiału. Wykonujemy również blachy na zamówienie klientów, biorąc pod uwagę przekazane nam oczekiwania dotyczące gotowego produktu.

Wykorzystujemy stal różnych gatunków (S235J2, DC01, DC11), stal nierdzewną o wysokiej odporności na korozję (1.4301, 1.4404, 1.4571), a także aluminium, które jest lekkim i jednocześnie wytrzymałym materiałem. Standardowa grubość blach perforowanych dostępnych na sprzedaż to od 0,75 do 4,00 milimetra dla oczek okrągłych w układzie mijanym. Wartości te różnią się w zależności od materiału i typu perforacji blachy.

Nasza oferta obejmie blachy perforowane w następującej konfiguracji perforacji:

  • oczka okrągłe – układ mijany i prosty
  • oczka kwadratowe – układ mijany i prosty
  • oczka sześciokątne – układ mijany
  • oczka podłużne – układ mijany
  • oczka podłużne – układ prosty równoległy do krótszego boku arkusza
  • oczka prostokątne – układ prosty równoległy do krótszego boku arkusza

Blacha perforowana jest szeroko wykorzystywana. Wyróżnia się niższą wagą ze względu na perforację, obniżonym poziomem hałasu, także ma właściwości antypoślizgowe i dekoracyjne. Stosowana jest w urządzeniach i maszynach, aby obniżyć ich ciężar i zapewnić lepszą cyrkulację powietrza, także produkuje się z niej ekrany dźwiękochłonne, sita, filtry ochronne, wobec tego zakres zastosowań jest bardzo różnorodny.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli blach perforowanych w naszej ofercie w Cromo-Stal!

blacha peforowana

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015