Blacha nierdzewna

BLACHA NIERDZEWNA

W naszej hurtowni Cromo-Stal blacha nierdzewna jest jednym z najczęściej zamawianych produktów. Odbiorcom oferujemy blachy różnych typów, zawsze jednak wysokiej jakości, powstające ze stali nierdzewnej szeregu gatunków, co powoduje, że ma ona szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. 

blacha nierdzewnaBlachy nierdzewne wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami – są odporne na korozję, można dowolnie je kształtować i wykańczać, również na uwagę zasługuje ich estetycznie wyglądająca nawierzchnia. Są one stosowane między innymi w konstrukcji maszyn, sprzętów, także umeblowania, jako okładziny, w branży wodno-kanalizacyjnej, spożywczej, farmaceutycznej, budownictwie i architekturze. To wszechstronny materiał jest w naszej hurtowni dostępny jest dla Państwa w wielu wariantach grubościowych, gatunkach stali nierdzewnej i również technik wykończenia powierzchni.

Sprzedajemy blachy gorącowalcowane i zimnowalcowane. Blachy gorącowalcowane są dostępne z powierzchnią matową lub chropowatą i w grubości 2,0-80 milimetrów. Podczas procesu walcowania na gorąco nie zmieniają one swoich właściwości. Blachy zimnowalcowane są cieńsze, mają od 0,5 do 6,0 milimetra, ich powierzchnia jest „mleczna” z połyskiem, są one także bardziej wytrzymałe.

Dostarczamy również blachy perforowane z perforacjami w różnych wariantach z oczkami okrągłymi, prostokątnymi, podłużnymi, kwadratowymi, sześciokątnymi, blachy dekoracyjne o wzorach takich jak skóra, len, płótno, romby, 5WL, kwadraty, blachy o powierzchni lustrzanej, blachy szlifowane na mokro i na sucho i blachy ryflowane o powierzchni chropowatej, matowej i łezkowej.

Blacha nierdzewna jest oferowana przez nas w wymiarach takich jak: 1000x2000 milimetrów, 1250x2500 milimetrów, 1500x3000 milimetrów, 2000x4000 milimetrów, 2000x6000 milimetrów. Świadczymy również usługi cięcia blach, możemy przyciąć je na wymiar zgodnie z Państwa życzeniami. Świadczymy również usługi wykańczania blach, między innymi przez szlifowanie, polerowanie, foliowanie.

blacha nierdzewna kontakt

 

BLACHA NIERDZEWNA CENA

blacha nierdzewna cenaW naszej hurtowni zależy nam na tym, aby oferować każdemu z klientów przystępne ceny naszych produktów w ofercie. Dlatego jeżeli potrzebna jest blacha nierdzewna cena u nas zawsze jest konkurencyjna i atrakcyjna.

Tak dobrą ofertę jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

Cena blachy nierdzewnej zależna jest od kilku różnych parametrów, między innymi od jej gatunku, wielkości, grubości, a także specjalnego wykończenia. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa indywidualne rozliczenie na podstawie przekazanych nam informacji.

Zawsze jesteśmy także gotowi do negocjacji cenowych w przypadku większych zamówień.

Atrakcyjne obniżki cenowe mamy też dla naszych stałych klientów.

Jeżeli mają Państwo pytania lub są zainteresowani współpracą z naszą firmą, w takim przypadku zapraszamy już teraz do skontaktowania się z nami w celu realizacji transakcji kupna blach w odpowiednim wariancie.

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty blach nierdzewnych!

 blacha nierdzewna cena kontakt

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015