Aluminium hurt

ALUMINIUM KATOWICE

Nasza firma Cromo-Stal specjalizuje się w sprzedaży hurtowej aluminium. Oferujemy klientom dostęp do najwyższej jakości materiałów wyróżniających się atrakcyjnymi cenami. Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, metalurgicznej, konstrukcyjnej, motoryzacyjnej i innych. Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była w pełni udana.

Działamy w sektorze aluminium Katowice od lat – naszym partnerom handlowym dostarczamy aluminium wyłącznie od sprawdzonych dostawców, kładąc nacisk na jego najwyższą jakość. W ten sposób spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym asortymencie znajdują się w szczególności:

  • blachy aluminiowe – są to blachy gładkie, ryflowane, anodowane i blachy typu superformat
  • pręty aluminiowe – okrągłe, płaskie, kwadratowe i sześciokątne
  • rury aluminiowe
  • profile aluminiowe – kwadratowe i prostokątne
  • kształtowniki aluminiowe – kątowniki, ceowniki, teowniki, zetowniki
  • formatki i bloki aluminiowe

aluminium katowice hurt 1

blachy aluminiowe

hurtownia aluminium katowice

kształtowniki aluminiowe

katowice hurt aluminium

pręty aluminiowe

aluminium katowice hurt

profile aluminiowe

 

Wszystkie elementy oferowane przez naszą hurtownię aluminium w Katowicach są dostępne w pełnej gamie wariantów rozmiarowych – mogą dopasować je Państwo indywidualnie do swojego zapotrzebowania, a nasi pracownicy zawsze służą także wsparciem technicznym w doborze. Elementy są produkowane w różnych gatunków stopów aluminium zgodnie z normami.

Aluminium to wszechstronny materiał znajdujący ze względu na swoje właściwości zastosowanie w wielu różnych branżach. Metal ten charakteryzuje się gęstością odpowiadającą 1/3 gęstości żelaza, a tym samym lekkością, wysoką wytrzymałością na rozciąganie, dobrym współczynnikiem przewodzenia ciepła, kowalnością i plastycznością, co powoduje, że jest on łatwy w odlewaniu.

aluminium katowice

 

 

HURT ALUMINIUM

hurt aluminiumZaopatrujemy między innymi firmy w branży budowlanej i architektonicznej, produkujące okładziny, pojemniki, zbiorniki, artykuły gospodarstwa domowego, także elementy konstrukcji maszyn oraz urządzeń, elementy do samochodów, samolotów i innych środków transportu. Na życzenie świadczymy również pełną gamę usług związanych z naszymi wyrobami, między innymi przygotowywanie profili według wzoru, cięcie blach, polerowanie, szlifowanie.

Prowadzimy sprzedaż aluminium hurtowo – dla naszych partnerów biznesowych mamy zawsze atrakcyjne ceny, dzięki czemu u nas mogą Państwo zapłacić mniej niż w konkurencyjnych firmach. Stale dostosowujemy ceny aluminium do tych światowych, dzięki czemu u nas nie przepłacają Państwo za materiały. Również dostępne są korzystne rabaty dla naszych stałych klientów oraz w przypadku większych zamówień. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania indywidulanej wyceny.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu aluminium zawsze pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o kontakt, a my będziemy mogli od razu odpowiedzieć na Państwa pytania. Doradzimy również odpowiednie rozwiązania technologiczne zależnie od przedstawionych nam wymogów. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i będzie początkiem owocnej współpracy.

Cromo-Stal Katowicehurt aluminium – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

aluminium hurt

 

Zawory :
 
Blachy i armatura :
 
Rury i aluminium :
 
Pozostałe produkty
   
     Developed by CITEO.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych
 
                                                                                                                                                             Wszelkie prawa zastrzeżone - stalnierdzewna.biz.pl - 2011-2015